Rovnou na obsah Rovnou na menu
Obec Modletice
ObecModletice

Letní kino v Modleticích 21.06.2023 - Sladký život

Letní kino v Modleticích - Sladký život

Obec Modletice Vás srdečně zve na první letní kino v tomto roce bude se konat v pátek 21.06.2023 u Hasičské zbrojnice.
Promítat se bude film "Sladký život"
Začátek promítání po setmění, cca po 21:30 hodin.
Více o filmu a ukázka níže.

Hokejový reprezentant, Mistr světa v hokeji Rosťa Beran je borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet neberu! Peníze a titul mistra mu dávají pocit nedotknutelnosti. Ale nic netrvá věčně. Nečekaný srdeční kolaps v posteli udělá přes jeho pohodu tlustou EKG čáru. Transplantaci srdce mu provede přísná lékařka Magda, se kterou kdysi strávil noc a už se ji nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu! Musí v sobě najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly.
Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Jan Cina a další v nové komedii od tvůrců filmu ŽENY V BĚHU.

Datum vložení: 9. 5. 2024 14:24
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2024 14:00

užitečné informace

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Odstávky ČEZ

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Rozklikávací rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hospodaření pro občany a vedení.

Formulář pro ohlášení pálení

ohlášení pálení