Obsah

Služby a obchod

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž
#

Autodíly Modletice

Vrakoviště a autovrakoviště, autodíly, diagnostika, autoservis, náhradní díly, pneuservis. Zaměření na značky Audi, Škoda, Seat, Volkswagen. 

#

Autopůjčovna ASAP

Půjčovna aut s možností přistavení vozu po Praze a okolí zdarma

#

B-Land

Náhradní díly Renault, náhradní díly Dacia, motory Renault 

#

FullFrame Shop

Specializovaný online obchod (a výdejní/školicí místo) s technikou pro natáčení zrcadlovkou, časosběry, gigapixel panorama apod. Technické doplňky pro fotografy a filmaře, kteří využívají zrcadlovky tak, jak není úplně obvyklé. V nabídce máme speciální filtry, stativy, hledáčky, monitory, robotické kamerové hlavy, jízdy a slidery a spoustu dalších věcí, o kterých v běžných fotoprodejnách ani nevědí, že existují…

Karel Kopecký

Montáže rozvodů vody, topení a plynu, solárních a tepelných čerpadel a podlahového vytápění. 

Milan Forejt

Počítače, notebooky - oprava starších i novějších. Upgrady, instalace. Nové počítače a notebooky na klíč (Levně, už od 4000Kč). Instalace a nastavení domácích sítí LAN i WiFi. 

#

MVDr. Jan Šimr

Praktický veterinární lékař

#

NEFA

Podpora soukromých osob a podnikatelských subjektů při nákupu materiálů, zajišťování služeb (opravy, údržba, úklid, ostraha, projekty apod.) a investičních akcí (výstavba RD, výstavba hal, inženýrské sítě apod.) formou výběrových řízení s cílem vybrat kvalitního a ekonomicky vhodného dodavatele. Součástí podpory může být zpracování Zadávací dokumentace, oslovení potenciálních dodavatelů, posouzení nabídek, vyjednávání s event. dodavateli, revize smluvního vztahu apod. 

#

Pojištění - Markéta Šmídová

pojišťovací poradce Allianz pojišťovna, a.s.

#

Psychoterapie Hanušová

Terapie individuální, rodinná a párová. Semináře, přednášky a další vzdělávací programy

#

SOPO Servis

Servis elektronářadí Makita, DOLMAR, Narex, SPIT, PASLODE, BOSCH, HITACHI. Převíjení elektromotorů. Opravy kalových čerpadel HCP, Sigma, KSB. Opravy bazénových čerpadel ASTRAL, DOLL, SPECK, KRIPSOL, VAGNER, Hydronaut. Servis motorů Briggs&Stratton.

#

Touratech CZ

Doplňky na dálkové cestování (zejména na motocyklech) – technické doplňky pro velké enduro motocykly, offroad navigace GPS Garmin, aktualizace map, komunikace do přilby, goretex moto oblečení, moto zavazadla, veškerá výbava na kempování a bivakování na cestách. 

#

Zámecký sál a kavárna

Společenské prostory, ideální m.j. pro konání plesů, koncertů, svateb, rodinných oslav a školení.