Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

Aktuality

07.04.2020

EKO-KOM a.s. - jak nakládat s domovním odpadem v době ohrožení koronavirem

V současné nelehké době, kdy společně bojujeme proti epidemii koronaviru (Covid-19) nesmíme zapomínat na odpovědné nakládání s domovními odpady. Chovejme se proto zodpovědně nejen sami k sobě a svému okolí, ale také ke všem lidem, kteří pro nás zajišťují nakládání s odpady. Bez jejich práce a nasazení by nakládání s odpady nemohlo dále bezpečně a efektivně fungovat a naše obec by nezůstala čistá a bez odpadků.

Detail Aktuality

06.04.2020

Ministerstvo zdravotnictví ČR

Aktuálně o koronaviru na stránkách ministerstva zdravotnictví www.koronavirus.mzcr.cz.

Detail Aktuality

03.04.2020

Veřejná dezinfekční místa pro občany

Pro ochranu našich obyvatel v obci jsme zřídili dvě veřejná dezinfekční místa. 1. Před budovou obecního úřadu (na zábradlí před budovou). 2. Na autobusové zastávce v centru obce. Zásobníky na dezinfekci budou průběžně doplňovány. Dovoluji si požádat uživatele o ohleduplné zacházení a dodržování návodu k použití. Děkuji za vzájemnou spolupráci. Jiří Aron, starosta

Detail Aktuality

03.04.2020

Distribuce dezinfekce pro občany, druhá dodávka

Vážení spoluobčané, dnes v pátek 03.04.2020 od 16:00 začneme rozvážet speciální dezinfekci rukou Anti-COVID. Pro každou domácnost má obec na tento výdej připravených 500 ml dezinfekce. Zavážku budou provádět místní hasiči stejně tak, jako to bylo u první dodávky minulý týden. V případě, že vás nezastihnou doma, můžete si dezinfekci po dohodě odebrat osobně na obecním úřadě. Zároveň budou zřízeny veřejná dezinfekční místa na autobusové zastávce v centru a před budovou obecního úřadu, které budeme po vyprázdnění doplňovat. Dovolím si vás požádat o ohleduplné zacházení a dodržování návodu k použití. Děkuji všem, kteří pomáhají Jiří Aron starosta obce

Detail Aktuality

02.04.2020

Sběrný dvůr Dobřejovice je od 16.03.2020 pro občany obcí do odvolání UZAVŘEN.

Objemný a nebezpečný odpad do doby jeho otevření skladujte prosím u sebe.

Detail Aktuality