Zprávy

1 2 3 4   Následující   ››

Oznámení o přerušení dodávky pitné vody Modletice - Doubravice

 

Hospic knížete Václava, o.p.s. - poskytovatel domácí hospicové péče

 

PID Lítačka - regionální dopravní systém

Středočeský kraj je nyní Praze zase o trošku blíž! Díky novému regionálním dopravnímu systému PID Lítačka pro Vás bude cestování do hlavního města jednodušší. Dlouhodobé časové kupóny může snadno zakoupit prostřednictvím eshopu   www.pid.litacka.cz   a pro krátkodobé jízdenky využijte novou mobilní aplikaci PID Lítačka, kterou můžete zdarma stáhnout na App Store a Google Play.

 

Terapeutické centrum MODRÉ DVEŘE, poskytuje v rámci nových projektů nyní zdarma:

PSYCHOTERAPII - individuální, párovou/rodinnou a skupinovou, pro osoby pečující o malé děti či jiné závislé osoby, rodiče samoživitele či osoby se zdravotním postižením.  PRACOVNÍ PORADENSTVÍ A MOŽNOST PRÁCE NA ZKOUŠKU - pro osoby znevýhodněné na trhu práce.  Více informací naleznete v přiložených letácích  .....    

 

EUROVIA CS, a.s. - Oznámení

Na dalším úseku dálnice D1 začnou o tomto víkendu práce, konkrétně mezi km 12 – 16 ve směru na Prahu. V daných místech bude kompletně vyměněn povrch komunikace. Uvedené práce si vyžádají dopravní omezení v místě. Práce provede EUROVIA CS pro ŘSD ČR do konce srpna 2018.   

 

Poděkování za třídění odpadu

Obec Modletice ve spolupráci se společností EKO-KOM, a.s. přispěla i v roce 2017 ke zlepšení životního prostředí a snížení "uhlíkové stopy". Děkujeme  všem občanům Modletic, kteří třídí odpad.         

 

Dopis pro JSDH Modletice

Poděkování členům jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Modletice, za pomoc při likvidaci rozsáhlého požáru v Praze - Hostivaři.

 

Nalezen pes v Modleticích

Dne 10.3.2018 byl v odpoledních hodinách v obci Modletice odchycen pes - křízenec černé barvy. 

 

Zpráva ČHMÚ o znečištění ovzduší

Celá zpráva o měření znečištění ovzduší v obci v souvislosti s dopravou na okruhu Prahy

 

Slavnostní otevření dětského hřiště

Nové dětské hřiště na Olšině (vedle MŠ) bude slavnostně otevřeno 30.6. v 15:00

 

Fotografie z turnaje v pétanque

Do galerie byly přidány fotografie z povedeného turnaje v pétanque, který se konal v sobotu 24.6. 2017

 

Nadační fond Josefa Hycla přináší oční péči pro seniory s dopravou zdarma

Tato zdravotní služba je určena všem osobám starším 65 let.....

 

Požární prevence - zásady zacházení s pyrotechnikou

ohnostroj_silvestr_cb_denik-630.jpg Další z řady článků požárního preventisty SDH Modletice Františka Knitla, tentokrát na aktuální téma o zacházení s pyrotechnikou.

 

Video - Jak vzniká modletický betlém

Jistě jste již zaznamenali, že přímo v obci vyrábí umělecký řezbář Albert Šimrák nádherný betlém. V článku si můžete pustit video s velmi zajímavým rozhovorem, za jehož zprostředkování velmi děkujeme Tomáši Kocandovi a firmě Turatech.

 

Objednejte si návštěvu Mikuláše a jeho společníků

Mikuláše s andělem a čerty můžete už teď poptávat u jejich pozemského zástupce Zdendy Stupky, kontakt níže.  Budou chodit v pondělí 5.12. Tel.: 736 444 201 e-mail : hablatrabla@gmail.com Případně osobně a na adrese Modletice 22  

 
1 2 3 4   Následující   ››